0

osmanlı grup

MEKANİK PERDE SİSTEMLERİ
osmanlı group

“1991 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, bilgi ve teknolojik birikimini mekanik perde aksamları üretimine yoğunlaştırarak kısa zamanda yerel ve uluslar-arası pazarlarda kendini göstermiştir.

Osmanlı Grup olarak, İstanbul – İkitelli O.S.B.’de KAPALI alana kurulu tesisimizde Stor Perde, katlamalı perde, dikey perde, alüminyum jaluzi ve dekoratif rüstik gibi aksesuarların üretimini gerçekleştirerek, Türkiye başta olmak üzere dünya çapında 60’tan fazla ülkeye hizmet vermekteyiz.

Bünyemizdeki ileri teknolojik altyapı ve nitelikli insan kaynağını en iyi şekilde organize ederek mekanik perde sistemleri teknolojisine yeni çözümler getirmeye devam ediyoruz.

Tesisimizde yürütülen yoğun AR-GE çalışmaları sayesinde geliştiridiğimiz ve Osmanl Grup tarafından patentli mekanik perde sistemleri, tamamen özgün tasarım olup ürün portföyümüzde bulunan YÜZLERCE değişik varyasyon ile, Stor Perde, Katlamalı Perde, Dikey Perde ve Alüminyum Jaluzi sistemleri üretimine yeni bir soluk getirmekteyiz.

Üretimde kalite olgusunun her aşamada sürekli kılınması için geliştirdiğimiz bütünlükçü sistem sayesinde, global değişimlere daha hızlı ve etkin şekilde uyum sağlamaktayz. ‘’Toplam Kalite’’ kavramını uygulama metodlarımız, ekonomik ve beşeri çevremize karşı üstlenmiş olduğumuz sorumluluklar,TSE ve ISO-9001:2000 programları ile sertifikalandırılmıştır.’’